>Artık kusuruma bakmazsınız, Allah ne verdiyse :)

>Bugün Ikea’ya gittik.Haziran ayında evlenmesi gereken bir arkadaşım var onunla fikir gezisine çıktık :)Onun haricinde bugün herhangi bir sanatsal aktivitem olmadı… Ama küçük odamda ( yaptığım çantaları yığdığım, çamaşır kuruttuğum, yatak yorgan dolabımı koyduğum o kadar da has olmayan odam) bulduğum birkaç işi fotoğrafladım… Bugün böyle oldu kusuruma bakmayın, bundan sonra sizi eski işlerle kandırmıcam söz 🙂

Bu çantanın üzerindeki çiçekler, annemin çeyizinden kalma çiniğnesi yastıklardan kalma.. Yastığın ahı gitmiş vahı kalmışken işe yarayan kısımları kesip bu çantaya monte ettim hemen 🙂 Aradaki kum boncukları ben kendi ruhumdan kattım hehe:) ama bu teee kaç sene önceydi 🙂 valla ne deniyor bu çantalara clutch gibi birşey olabilir. bir gün kokteyle gidersem ayakta di’nelirken elimde tutarım diye yaptıydım hehe:)))

Az önce haberlerde çinli bir çiftin aşk hikayesi vardı.. Kadın 11 sene önce bitkisel hayata girmiş, adam hergün ona şarkılar söylemiş falan filan kadın birden iyileşmiş:=)  ‘Allahın çinlisi yeaaa’ ‘Ne bulurlarsa yiyorlar hacım’ ‘Pisler yau böyk’ diyen oküzlere gelsin bu aşk hikayesi:)

Advertisements

About NAR's-istanbul

32 years old electronics engineer.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

2 Responses to >Artık kusuruma bakmazsınız, Allah ne verdiyse :)

  1. Bahar YORGUN says:

    >şimdi aklıma takıldı haziran ayında niye evlenmesi gerekiyor arkadaşının? evlenmezse dövüyorlar mı? haaaaahaaa çok bayat oldu ama "evlenmesi gerekiyor" lafına takıldım birazcık 🙂

  2. Narsistanbul says:

    >:) Doğa kanunları gereği evlenmek gerek ya o bakımdan:) yoksa o taraklarda pek bezi olmayan bir hanımefendiydi kendisi:) İnşallah çok mutlu olur:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s