>Ahmet Bey’in Cekedi…

>Kul Ahmet erken kalkar, ‘Haydi Ya Nasip’ derdi… Kimseler anlamazdı ‘Ya Nasip’ ne demekti… Herkes gömlek giyerken Ahmet ceket giyerdi…

Mahalleye dert oldu, kul Ahmedin cekedi… Kul Ahmet erken yatar sabaha ya kısmet derdi, kimseler anlamazdı ya kısmet ne demekti. İbret-i alem oldu kul ahmetin cekedi..

Advertisements

About NAR's-istanbul

32 years old electronics engineer.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

5 Responses to >Ahmet Bey’in Cekedi…

 1. Nar Agaci says:

  >Kul Ahmet erken kalkar, 'Haydi Ya Nasip' derdi… Kimseler anlamazdı 'Ya Nasip' ne demekti… Herkes gömlek giyerken Ahmet ceket giyerdi… Ben de kul Alhmet gibi bir insanım.Kimse anlamaz ama derinliği olan bir insanım…Kimsenin keşfedemediği derinlerde evet evet derinler de bi yerlerde…hı hı evet.amaaaaan .ne deri,n ne derin. hani bendeki derinlik evdeki yer silme kovası kadar bile değil o derece yani.hahahahabu blogu çok sevdim ha.kendimi bulduğum bir blog. gerek içeriği gerek konular.:Dhahaha.bomboş hiç bişey yokk.tam benlik. kitap gibi insanım ya o açıdan.

 2. Narsistanbul says:

  >:)bomboş sensin tamam mı:D sendeki derinlik evet yer sildiğin kova kadar ama perdeleir kaldırdığında insan gibi insnansın. senin için neler yapılmaz! sen işten çık bi telefon çak hemen makarna suyunu ketıla koyarım, sen gelmeden kapıda daha ayakkabının tekini çıkarmadan 1 çatal makarnayı ağzına dayarım! o derece! senin içni neler ypaılmaz:D

 3. Nar Agaci says:

  >Hastayım.Ateşim var.Bulaşmayın bana ya.Dokunmayın Şabanıma yazıktırDokunmayın Şabanıma gariptir…

 4. Nar Agaci says:

  >Vazgeçtim . Hasta değilim tamam mı ….!Ateşim vae evet.çünki vücudum mikroplara karşı direnç gösteriyor. Kazanacak ve ben hasta olmıcam bikere tamam mı?Hiç bi yerim ağrımıyor da tamamen yorgunlukdan halsizim bi kere.HASTA DEĞİLİM YA. YA. YAAAAAAAAAAAAA.de-ği-lim.Altınları bozdurmak için bu alirızaya mecburuz.Evet ben hasta değilim . bu konuya açıklık getirdikten sonra devam edebiliriz.

 5. Narsistanbul says:

  >kardeşler, sabah sabah ali rıza emmi'nin dükkanına gelirler:himmet: yine gelmedi mi bu ali rıza denen herif?!saffet: ne bok yiyor bu istanbul'da?!ali rıza emmi: ne bağırıyonuz lan dükkanımın orta yerinde ?himmet: sen garışma lan biz o ali rıza denen pezevengi arıyoz.ali rıza emmi: ağzını topla lan kösnük! ali rıza benim!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s